cleanair-lead

Wyczyść i odśwież klimatyzację w aucie z CleanAir

Profesjonalne czyszczenie i porządkowanie samochodu kosztuje niemało. Dlaczego więc nie zająć się tym samodzielnie? Jeśli użyjesz do tego środków renomowanych firm, będzie to dla Ciebie sama przyjemność. Podobno sprzątanie auta pomaga się zrelaksować i odstresować – może warto spróbować?

Sprzątając swój samochód nie zapomnij również o odświeżeniu klimatyzacji. To często pomijany krok, jednak warto o nim pamiętać, ponieważ to tam gromadzi się najwięcej bakterii i grzybów. Dzięki CleanAir jest to proces szybki, prosty i bezproblemowy. Zajrzyj na https://www.moje-auto.pl, gdzie znajdziesz ten i wiele innych środków do czyszczenia auta.

Jakie korzyści przynosi używanie CleanAir?

Jeśli odczuwasz nieprzyjemny zapach w Twoim aucie, z pewnością jest to wina klimatyzacji. Wielu osobom wydaje się, że proces jej czyszczenia jest żmudny i czasochłonny. Nic bardziej mylnego! Nie zajmie Ci to dużo czasu, a przyniesie wiele korzyści. Oprócz tego, że skutecznie odświeży i oczyści z bakterii i grzybów, to równocześnie usunie wszelki nieprzyjemny zapach, który spowodowany jest przede wszystkim wilgocią i zanieczyszczeniami, kumulującymi się wewnątrz klimatyzacji. CleanAir dostępny jest aż w pięciu zapachach: Arctic, Black, New Car, Wanilia oraz Świeży. Wybierz swój ulubiony, a Twoje auto będzie pachniało nim przez długi czas.

Jak działa CleanAir?

CleanAirProces czyszczenia przebiega w jedynie czterech prostych krokach:

  1. Ustaw wentylację na obieg wewnętrzny i wybierz maksymalny nawiew oraz minimalną temperaturę. Dzięki temu po aktywowaniu preparatu CleanAir, będzie on krążył po całym aucie.
  2. Ustaw oparcia pionowo, prostopadle do siedzeń. Fotele przesuń maksymalnie do przodu. Umożliwi to preparatowi swobodną cyrkulację po całym samochodzie. Odświeżacz posiada w składzie m.in. olejki eteryczne, dlatego należy uważać, by nie pryskał bezpośrednio na tapicerkę, ponieważ mógłby ją zabrudzić, pozostawiając tłuste plamy.
  3. Umieść preparat za fotelem, a następnie naciśnij zawór, który uruchomi CleanAir. Uważaj, by strumień nie był skierowany na siedzenie. Zamknij drzwi, wcześniej upewniając się, że wszystkie okna są zamknięte.
  4. Po około 10 minutach, kiedy preparat CleanAir się skończy, wyłącz nawiew i przewietrz dokładnie samochód przed kolejną jazdą. Gotowe!

Prosty i szybki sposób na czystą klimatyzację

Jeśli dotąd wydawało Ci się, że czyszczenie nawiewu i klimatyzacji to proces trudny i czasochłonny, teraz już wiesz, że tak nie jest. Możesz to zrobić z pomocą samego CleanAir, bez użycia dodatkowych narzędzi. Co ważne, produkt posiada pozwolenie Ministerstwa Zdrowia, co daje gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na: https://www.moje-auto.pl/blog/porady/clean-air-moje-auto-3-kroki-do-odswiezonego-ukladu-klimatyzacji-i-wentylacji.

Wyczyść i odśwież klimatyzację w aucie z CleanAir
Oceń ten wpis

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *