Jak wykorzystać stare części motocykla. Zrób z nich lampę lub popielniczkę

Wzbraniasz się przed rozstaniem ze swoim motocyklem, chcesz cieszyć się jego widokiem tak długo, jak to możliwe. Co więcej, w twoim garażu zalegają jego stare części. Zobacz, jak możesz to wykorzystać.

Koniec sezonu. W zasadzie, to chyba oficjalnie już nastąpił. Oczywiście spotykamy na ulicach zahartowanych do walki z porannym przymrozkiem motocyklistów, ale jest nas już coraz mniej. Jeśli jednak tak jak my, nie możecie poradzić sobie z tą rozłąką, a sama myśl o kilkumiesięcznej przerwie wprawia Was w wielki smutek- mamy rozwiązanie. Wprowadźcie Waszą maszynę do mieszkania. W poprzednim artykule proponowaliśmy by zrobić to dosłownie, parkując ukochany jednoślad w salonie lub w sypialni. Wielu z Was wysyłało nam również zdjęcia ukazujące Wasze aranżacje. Wyglądają pięknie. Niestety jednak, nie każdy z nas ma takie możliwości. Przeszkody: jak wnieść motocykl na szóste piętro, jak poinformować o tym żonę czy zwyczajnie brak miejsca.

Dlatego dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, jak chociażby w najmniejszym stopniu umilić sobie ten smutny okres, proponujemy aranżacje z wykorzystaniem poszczególnych elementów motocykla.

Sprawdźcie sami jak fajne rzeczy można zrobić. Zresztą takie zagospodarowanie starych części motocykla ma same plusy. Po pierwsze moda na awangardowy, industrialny styl- zachwyt gości murowany, po drugie oszczędność – po co kupować nowy żyrandol skoro można go zrobić z łańcucha, po trzecie recykling przecież są to materiały, które nadają się do ponownego wykorzystania.

Źródło: http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/7,124078,20856842,jak-wykorzystac-stare-czesci-motocykla-zrob-z-nich-lampe-lub.html

Jak wykorzystać stare części motocykla. Zrób z nich lampę lub popielniczkę
5 (100%) 1 vote

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *